یک شرکت بازاریابی وب سایت با چه سرعتی رتبه شما را ایجاد می کند؟

به عنوان یک مدیر رسانه های اجتماعی ، باید به خودم یادآوری کنم. همه نمی دانند چه زمانی متوجه استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی مشاغل می شوم. ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما من افرادی را می شناسم که هنوز حساب فیس بوک را باز نکرده اند! در طول کار نیز ، من برخی از کسبه را می دانم که این کار را انجام نداده اند ، با توجه به اینکه یکی دیگر از شرکت های وابسته شرکت از آن مراقبت مناسب داشته است. البته ، از زمانی که آنها برای کمک به خودم آمدند ، هیچ کس نمی توانست ورود به سیستم را بخاطر بسپارد یا نحوه عملکرد صفحات فیس بوک خود را درک کند.

حرف “M” به معنای حرکت است ، و همچنین توسط شما ایجاد شده است. شما باید  ادمین اینستاگرام  برای خود ، برای چرا ، برای یک خانواده ، با موفقیت مدیر اینستاگرام خود ، برای امور مالی خود ، برای سلامتی خود شتاب ایجاد کنید. شما حرکت ایجاد می کنید! هیچ کس دیگری این کار را برای کسی انجام نخواهد داد. شما یک موج سوار نیستید که منتظر موج دیگری باشید تا وارد شود. همچنین فقط یک شخص حرکت شخصی خود را ایجاد می کند تا شما را در جهت ایجاد معجزه خود عمل کند.

برای افرادی که اکنون وب سایت دارند ، چقدر از شما به طور منظم از آنها سود می کنید؟ ماهانه چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند؟ نرخ تبدیل شما برای بازدیدکنندگان چقدر است؟ چه تعداد از مشتریان موجود شما را از طریق سایت خود پیدا کرده اند؟ از طریق سرویس دهی بهتر به مشتریان فعلی خود در وب سایت خود؟ برای افزایش قابلیت مشاهده سایت یک شخص در اتومبیل های جستجوگر چه کاری انجام می دهید؟

اولین معادله “5” نشان دهنده 5 نفری است که شما در واقع با دوستان ، همکاران و غیره ما تماس می گیرید. پس از آن نگاه كاملی در آژانس بازاریابی دیجیتال اینترنتی به ارائه دهنده خود بیندازید ، آنها یا اهدافی مشابه اهداف شما دارند یا به سمت دستیابی به هر هدفی مانند چشم انداز 5 ساله شما پیش می روند. یک کلید مهم برای باز کردن قدم زدن این روش در آینده شما 110٪ آگاه بودن از این واقعیت است که در نهایت علاوه بر این به کسانی تبدیل می شوید که به آنها وابسته هستید.

این یکی به توضیح خیلی کمی نیاز دارد. محصولات و راه حل ها محتوای سایت شما را به روز نکرده اند ، تولید تیزرهای تبلیغاتی دلیلی برای بازدید مجدد افراد ندارد. فکر می کنید این ممکن است دلیل شود که ما به آن وب سایتی که سال گذشته ساخته اید برای شما نمی آیم؟

محتوا چیزی نیست که بخوبی نشان داده شود. این همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد ، یک بار که از برچسب ها استفاده کرده اید. انرژی کمتری مصرف کنید. شهرت از خود. از این رو ، تولید محتوا را نمی توان دقیقاً در ردیف نوشتن کپی SEO قرار داد.

دلیل اصلی این امر به شرح زیر است: از آنجا که کشورها نمی توانند مالیات فروش فلوریدا را برای معاملات اینترنتی در مرزهای خود دریافت کنند ، بهترین روش برای دریافت آن (سیستم خودارزیابی مقایسه شده دیگر) مالیات فروش آنلاین است. بعلاوه ، ادعا می شود که مشاغل در اتحادیه اروپا از یک ضرر عمده رقابتی رنج می برند زیرا مالیات ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) را دریافت می کنند اما دیگران نیازی به این کار ندارند.